Lokalita

V lone prírody, na dosah veľkomesta

GREENVIA predstavuje bývanie, ktoré má pokoj vidieka, no zároveň ponúka všetky benefity hlavného mesta. Jednou z najvýraznejších výhod projektu je samotná prostredie. Úpätie Malých Karpát a Vápenický potok sú len zlomkom z jedinečných vecí, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Či už je to šálka dobrej kávy s pôsobivým výhľadom, turistika alebo bicykel, toto je to pravé miesto, odkiaľ začať.

Zaspávanie pri šumení potoka na dosah prírody však neznamená vstávanie so skorým ranným budíkom. GREENVIA ponúka všetko, čo možno očakávať od plnohodnotného života na vidieku a pridáva k tomu aj vynikajúcu dostupnosť. Tú predstavuje bezproblémové napojenie na diaľnice D2 a D4, či centrum Bratislavy vzdialené iba 15 minút.

Práve blízkosť hlavného mesta je zárukou aktívneho života. Kultúra, oddych alebo zábava to všetko sa v mnohých podobách nachádza iba pár minút jazdy autom od projektu GREENVIA.

mapa1

Výbornú občiansku vybavenosť, ktorá ide ruka v ruke s komfortným bývaním, však ponúka aj tesné okolie projektu GREENVIA. Samozrejmosťou sú škola, škôlka, zdravotné stredisko, pošta, banka, obchody, supermarket a mnoho iného.

Projekt GREENVIA je situovaný tak, aby uspokojil čo najširšie potreby. Pokiaľ ide o aktívny oddych, okolie projektu ponúka viacero možností od squashu, cez tenis, futbal, florbal, golf až po jazdu na koni či petanque.

GREENVIA stojí na mieste, ktoré ju priam predurčuje na ideálne bývanie pre všetkých, ktorí hľadajú nielen moderné a kvalitné bývanie, ale aj spojenie s prírodou. Cyklotrasy či turistické chodníky nachádzajúce sa iba kúsok od komplexu domov, vedú na mnohé čarovné miesta v užšom aj širšom okolí. Za všetky treba spomenúť Malé Karpaty, Vápenický Potok, rekreačnú zónu Kačín, Kamzík, Devínsku Kobylu či zrúcaninu hradu Pajštún.

Projekt GREENVIA úspešne kombinuje viacero benefitov, ktoré z neho robia vysnívanú lokalitu pre bývanie. Pozrite si ich v prehľadnom súhrne:

mapa2